Prace ziemne – wykop pod fundamenty Warszawa Żerań

Prace ziemne – wykop pod fundamenty Warszawa Żerań

Jesienią 2018 roku wykonywaliśmy zlecenie na prace ziemne na warszawskim Żeraniu. Nasze zadanie polegało na rozbiórce budynków oraz na pracach ziemnych związanych z nową budową.

Prace ziemne

Nasza firma podjęła się przygotowania wykopu pod nowo powstające osiedle na Żeraniu, jednej z prężniej rozwijających się w ostatnich latach dzielnic warszawy. Nowoczesna budowa wymagała od nas pełnego zaangażowania w celu jak najszybszego dokończenia prac. Zadanie nie było proste do wykopania i wywiezienia było aż 37000 m3 ziemi, czyli grubo powyżej tysiąca wywrotek. To już całkiem pokaźna ilość.

Przed rozpoczęciem wykopu musieliśmy jeszcze rozebrać stojące na obecnym placu budowy stare hale. Nie sprawiło to większych trudności, gdyż hale zbudowane były z blachy falistej wspartej stalową konstrukcją. Wystarczyło trochę pracy z palnikami i dźwigiem żeby konstrukcja przestała przeszkadzać przy prowadzeniu prac ziemnych.

Prace ziemne trwały w okresie od września do listopada 2018 roku. Po tym okresie firma budowlana mogła przystąpić do budowy podziemnych garaży, ponad którymi miały powstać wielorodzinne bloki mieszkalne.

SHARE IT:
Copyright 2019 Małmar wyburzenia| All Rights Reserved | Strona wykonana przez WR7.pl